Advantage is een snelwerkend middel dat vlooien doodt. De toediening is eenvoudig: je druppelt de inhoud van de pipet tussen de haren van jouw kat op de intacte huid. Advantage Kat 80 is geschikt voor katten vanaf 4 kg.
Imidacloprid: 10% (100 mg/ml)
Druppel de inhoud van de pipet tussen de haren op de intacte huid (spot-on) ter hoogte van de schedelbasis. Regenwater heeft geen effect op de werkzaamheid van het product, tenzij jouw kat veelvuldig blootstaat aan hevige regen. In dat geval kan een extra behandeling nodig zijn, met name wanneer er veel vlooien in de omgeving zijn. Advantage® mag niet vaker dan 1x per week worden toegediend. Let op! Advantage® Kat mag niet gebruikt worden bij: - Dieren die overgevoelig zijn voor de werkzame bestanddelen - Bij niet gespeende kittens die jonger zijn dan 8 weken Meer informatie over Advantage kat 80 kun je lezen in de bijsluiter.
4 pipetten.
Dit is een hygiëne product met aangepaste retourvoorwaarden:
Hygiëneartikelen waarvan de verzegeling na de levering is verbroken kunnen niet geretourneerd worden en hebben ook een waardevermindering van 100%.