Hoe controleren en plaatsen wij reviews?
Plein plaatst enkel reviews van klanten en personen die het product daadwerkelijk gebruikt hebben, ook wanneer deze negatief of neutraal is.
Voordat de review geplaatst wordt controleren we handmatig of deze écht is en voldoet aan onze
reviewvoorwaarden.
Wanneer het product op Plein gekocht is vermelden we dat bij de review. Plein betaalt niet voor reviews, wanneer een reviewer door een andere partij is vergoed staat dit erbij vermeld.
Door nlrs op 16 mei 2023
|
Gesponsorde review
Voor het eerst heb ik de Always Daily Protect Long inlegkruisjes gebruikt en ben positief verrast. Er zit 0% parfum in (heel fijn en goedgekeurd door dermatologen!), wat de huid niet irriteert. Daarnaast zijn extra lang vergeleken de normale inlegkruisjes, wat een veilig gevoel geeft. Tijdens het testen ontdekte ik dat ze heerlijk zacht zijn, goed op hun plek blijven zitten en uitermate geschikt zijn voor dagelijks gebruik en een lichte menstruatie.
Door Alex op 8 mei 2023
|
Gesponsorde review
Lekkere grote verpakking met 50 stuks in 1 doos, fijn om op voorraad te hebben. De inlegkruisjes zijn geurloos en bij het testen, dien ze simpelweg hun werk. Goeie kleefkracht en prima absorptie. Zelfs tijdens het sporten en kleine ongelukjes, ben ik tevreden.
Door R Schure op 13 mei 2023
|
Gesponsorde review
- Lekker zacht
- Prettig in het gebruik
Een week gebruik ik nu Always Daily protect (big pack) tijdens mijn maandelijkse periode. De pantyliners zijn lang en voelen zacht en prettig aan. Tijdens testen van deze inlegkruisjes zijn ze niet doorgelekt. De eerste drie dagen was mijn ongesteldheid heftiger en nu druppelt het nog wat na.
Door V1v1an op 8 mei 2023
|
Gesponsorde review
- Draagt comfortabel
- Ruikt niet
Inlegkruisjes, ik gebruik ze altijd aan het begin of einde van mijn menstruatie om de laatste afscheiding op te vangen. Deze inlegkruisjes vind ik ‘prima’, niet heel bijzonder. Ik kreeg de mogelijkheid dit product te gebruiken. Tijdens het testen van deze inlegkruisjes merkte ik dat ze niet gaan ruiken. Verder zijn ze prettig dun, wat comfortabel draagt. Het nadeel van deze inlegkruisjes vind ik dat ze best lang zijn en niet smal naar achteren lopen, waardoor je eerder de contouren ziet zitten bij het dragen van een strakke broek.
Bekijk alle reviews